Dočasné přidělení

Ať už se potýkáte s náporem zákazníků, fluktuací objednávek, sezónními výkyvy nebo potřebujete dočasně nahradit dlouhodobého zaměstnance, může být dočasná pracovní výpomoc neboli brigádníci právě vhodným řešením pro Vás. Brigádníky je možné zajistit dlouhodobě, krátkodobě nebo pouze na nárazové akce. Využití dočasné pracovní výpomoci je univerzálním a flexibilním řešením.

Dle Vašich požadavků vyhledáme vhodné pracovníky a dočasně je na základě Dohody o pracovní činnosti (dále jen DPČ) přidělíme na Vaše pracoviště. Po ukončení jejich práce, obstaráme veškeré zákonné povinnosti zaměstnavatele, tedy vyplatíme pracovníkovi mzdu (na základě Vámi potvrzených odpracovaných hodin) a odvedeme pojistné. Agentura práce ve věci agenturního zaměstnávání zajišťuje celkovou personální i mzdovou agendu.

Brigádníci jsou dočasně přidělení zaměstnanci agentury práce k uživateli (Vaší firmě), což se nazývá agenturním zaměstnáváním. Ve věci agenturního zaměstnávání nelze od roku 2004 využít Dohodu o provedení práce (dále jen DPP), ale pouze DPČ nebo pracovní poměr. Pokud by byla pro Vás možnost zaměstnat brigádníky na DPP výhodnějším řešením je možné využít payroll outsourcing. 

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Rychlý a jednoduchý způsob, jak objednat brigádníky.
Napište nám svůj požadavek, obratem Vás kontaktujeme.

 Více informací

Kontakt pro firmy

Telefon kancelář: 
+420 541 26 26 27

Kontakt na ředitele:
Ing. Šárka Křivánková
+420 778 050 392