Skladník

Bavilo by Vás v skladě pickovat a vychystávat zboží dle potřeb výroby? Potřebujete více volných dní v týdnu a 12-ti hodinové noční směny Vám nevadí?
Zašlete nám svůj životopis a pojďte pracovat pouze 3 DNY V TÝDNU!


MZDA až 24 000 Kč/měsíc
Brno - Modřice

více o pozici

Kontakt pro uchazeče

Natálie Dobešová
mobil: +420 608 479 757

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Operátor výroby Modřice

Zamlouvá se Vám vidina nočních směn? Zároveň se zajímáte o elektroniku? Pak máme ideální pracovní nabídku přímo pro Vás!

Pojďte s námi pracovat do závodu v Modřicích do firmy, kde se kompletují a testují počítače, notebooky, servery, smartphony a další elektronika.

MZDA až 24 000 Kč/měsíc
Brno - Modřice 

více o pozici

Jak správně napsat životopis?

Pokud si stále nevíte rady, jak správně napsat životopis, podívejte se na rady a tipy, které jsme si pro Vás připravili!

Operátor výroby

Zamlouvá se Vám vidina zkráceného pracovního týdne? Zároveň se zajímáte o elektroniku? Pak máme ideální pracovní nabídku přímo pro Vás!
Pojďte s námi pracovat do nově otevřeného závodu ve Slatině pouze na 3 DNY V TÝDNU do firmy, kde se kompletují a testují počítače, notebooky, servery, smartphony a další elektronika.

MZDA až 24 000 Kč/měsíc
Brno - Slatina 

více o pozici


Vedoucí směny

Máte zkušenost s vedením a plánováním lidí ve výrobní společnosti? Chcete práci na HPP ve stabilní společnosti v příjemném kolektivu? 

Do výrobní firmy v Heršpicích přijmeme Vedoucího směny na trojsměnný provoz. 

MZDA až 29 000 Kč/měsíc
Brno - Heršpice

více o pozici


Lakýrník

Máte zkušenost s lakováním/jste vyučeni v oboru? Hledáte práci na HPP v příjemném kolektivu s potenciálem profesního růstu? Neváhejte a napište nám, ke své odpovědi nezapomeňte přiložit své aktuální CV.


MZDA až 24 000 Kč/měsíc
Brno - Heršpice

více o pozici


Kontrola kvality

Baví Vás práce s výkresovou dokumentací a počítačem? Chcete pracovat na HPP ve výrobní firmě v příjemném kolektivu? Pak je pro Vás tato pozice jako stvořená.


MZDA až 24 000 Kč/měsíc
Brno - Heršpice

více o pozici